Değerli İş Ortaklarımız,

Gelişen teknolojiyle beraber bilişim sektörü insan hayatında önemli bir yer tutmaktadır. Bilişim araçları, şu an hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Ülkemizin milli teknoloji hamlesine katkıda bulunmak için bu denli önemi yüksek olan bir alanda faaliyet göstermek KFZ Ailesi olarak bizler için de bir görev olmuştur.

SisaSoft olarak kurulduğumuz günden bu yana, Yeni Sanayi Devrimi “Endüstri 4.0”a hazır ve hakim olma arzusundayız. Bu amaç doğrultusunda, tüm gücümüzle bilişim sektöründe yer almaktayız. Bilişim sektöründe nitelikli istihdam oluşturularak kurulan bu yapının, katma değeri yüksek ürünler üretilmesi hedefiyle çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Güçlü ve dinamik kadromuz ile farklı sektörlerde hizmet veren ulusal ve uluslararası birçok firmaya çözüm sunmaktayız.
Ülkemizin muhasır medeniyetlerin üstüne çıkaracak hedeflere katkı sağlama amacıyla çıktığımız bu serüvene, ülkemizin güzide üniversiteleri ve saygın firmaları ile iş birliği içinde teknoloji üretmenin önünü açacak bir yapılanma kurmuş durumdayız.

Kalkınmanın ve katma değerin en hızlı gerçekleştirilebileceğine inandığımız sektör olarak öngördüğümüz bilişim ve yazılım alanında faaliyetlerimize, daima inovatif ve teknolojik gelişimleri göz önünde bulundurarak, müşterilerimiz ve paydaşlarımızla birlikte “kazan-kazan” felsefesi ile fayda sağlamaya devam edeceğiz.
Nice başarılara…

İsa KOFRAZ
Yönetim Kurulu Başkanı

Haberdar olun!

E-bültenimize kayıt olarak tüm yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

"Sisasoft İnternet Sitesi kullanım deneyiminizi kişiselleştirmek ve iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Ziyaretinizi varsayılan ayarlarla gerçekleştirerek Sisasoft Gizlilik Politikası'da belirtilen şekilde çerezlerin kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz."

0312 227 06 34