SisaSoft her zaman bir "müşteri önce gelir" felsefesini izleyecektir. İş modeli olarak iş ortaklarına basit, esnek ve nihai sonuçlar vermeye odaklanacaktır. Müşteri ilişkilerine değer veriyoruz, onları ve iş süreçlerini verimli hale getirmek, risklerini mümkün olan en düşük seviyeye getirmek ve sürdürülebilir iş ortakları olmak istiyoruz. Bütün süreçlerde paydaşlarımızın mutluluğu için ilave adımlar atıyoruz.

Sektöre Özel Deneyim

Sektöre Özel Deneyim: Yazılım geliştiricilerimiz, yaratıcı ve işlevsel uygulama geliştirme çözümleri sunmak için her sektörde etki alanı, uzmanlığı ve yeterli düzeyde know-how' a sahiptir. Geliştiricilerimiz, sektördeki deneyimleri doğrultusunda iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını anlamak, ilişkilendirmek ve şekillendirmek için olabildiğince hızlıdır.

Gerçek Zamanlı İletişim

Gerçek Zamanlı İletişim: Özellikle yurt dışında uygulanacak olan projelerde Uygulama Geliştiricilerimiz, global olarak dağıtılmış bir teknik kaynak havuzu arasındaki iletişimi sağlamak için, proje yöneticilerimizin çalışma saatleriniz boyunca kullanabileceği gerçek zamanlı iş birliği ve gerçek bir "şube konumu" hissi vermek için kendi yerel zaman diliminizde çalışır.

Yurt içinde yer alacak olan çözüm süreçlerinde ise, iş ortaklarımızın hassasiyet gösterdiği ya da farklı disiplinlerde hareket ettiği iş modeli sürecinde Sisasoft kullanıcı ya da iş ortağı çalışma alanında kalmayı sürekli yüksek düzeyde iletişim kurma isteğinden ötürü hedefler.

Ölçeklenebilirlik ve Destek

Ölçeklenebilirlik ve Destek: Size değer kazandırmak için en uygun alanları ve en hızlı yatırım getirisini bulmak için yazılım geliştirme hedeflerinize dayanarak sizlerle birlikte çalışırız. İhtiyaçlarınıza göre, özel taktikler tanımlarız ve gerektiğinde hızlandırabilecek veya sizlere süreç içerisinde doğrudan destek olacak takımlar atarız.

Haberdar olun!

E-bültenimize kayıt olarak tüm yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

"Sisasoft İnternet Sitesi kullanım deneyiminizi kişiselleştirmek ve iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Ziyaretinizi varsayılan ayarlarla gerçekleştirerek Sisasoft Gizlilik Politikası'da belirtilen şekilde çerezlerin kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz."

0312 227 06 34