İçerde Yetişme Kültürü

SisaSoft, bir sonraki projenin ya da bir sonraki süreçte devralıp başarıyla tamamlayacağı işlerin temek faktörleri olan çalışanlarını her zaman kendi bünyesinde yetiştirmeyi ve desteklemeyi tercih ediyor. Dışarıdan işe almaktansa büyümeyi içeriden itiyoruz. Bu sadece her birimizi mükemmelleşmek için zorlamakla kalmıyor, aynı zamanda şirket kültürümüzü ve sürekliliği liderlikte korumamızı sağlıyor. Her birimizin yeri geldiğinde kolaylıkla farklı roller ve sorumluluklar için adapte olmasını sağlıyor.

Hiçbir Zaman Yeterince İyi Değil

SisaSoft, çalışanlarını mükemmellik için sürekli olarak zorlar. Çalışanları için öğrenme, büyüme ve inovasyonu teşvik eder. Çalışanların kullanabilecekleri ve öğrenebilecekleri geniş bir bilgi tabanını korur. Proje yaşam döngüsü “öğrenilen dersler” tartışmaları ile sona erer, bu yüzden başarılarımızdan ve başarısızlıklarımızdan ders alırız ve doğaçlama yapmak için daha da büyürüz. Sizler için bir öğrenme denizi olan adeta “Dijital Kütüphane” gibi proje yöneticileri ile çalışırsınız.

Ortam - Çevre

SisaSoft'un adeta bulunduğu bölgede herkesi kıskandıracak olan fecii ferah bir çalışma ortamı var. Doğru çalışma çevresinin bireyde en iyisini ortaya koymak konusunda aşırı önemli olduğuna inanıyoruz. Açıklığa ve büyümeye olan tutkumuz, yeni fikirleri memnuniyetle karşılıyor ve bizi sürekli değişmeye ve gelişmeye zorluyor. Mümkün olduğu kadar çok çalıştığımız zamanlarda elbette var ama emin olun iş bittiğinde buna değerdi diyorsunuz.

Haberdar olun!

E-bültenimize kayıt olarak tüm yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

"Sisasoft İnternet Sitesi kullanım deneyiminizi kişiselleştirmek ve iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Ziyaretinizi varsayılan ayarlarla gerçekleştirerek Sisasoft Gizlilik Politikası'da belirtilen şekilde çerezlerin kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz."

0312 227 06 34