SisaSoft teknoloji ve inovasyon alanında uzman kadrosu, yönetim ekibi ve profesyonel danışmanları ile Bilişim Teknolojileri alanında iş ortaklarının tüm ihtiyaçlarınıza sorunsuz ve kaliteli çözümler sunabilmek için 2019 yılında Ankara'da faaliyetlerine başlamıştır.

Paydaşların bütün taleplerini ve ihtiyaçlarını doğrudan onlarla planlayarak sorunsuz ve kaliteli hizmet sunabilme anlayışını benimser. Bu süreç esnasında paydaşların iş modellerinde kusursuz ve sürdürülebilir çalışma anlayışı her zaman ön plandadır. Kullanılacak teknolojilerin belirlenmesinde çalışma modelinin verimliliğine olumlu yönde etki edecek, katma değeri yüksek araçlar özellikle seçilir.

İş ortaklarımızın düşünceleri ve hayalleri bizler için her bir adımda çok önemlidir. Yüksek tecrübe düzeyinde proje yönetim ekibi ve uzman kadromuz ile müşteri taleplerini birebir yerine getirmek ve uygulamaya almak için çalışır.

SisaSoft gerçek ve kesintisiz bir arka uç teknoloji ortağıdır ve işinizi ileriye götürmeye odaklanan talep üzerine geliştiricilere sahip, masaüstü, mobil ve web tabanlı uygulamaların geliştirilmesini hızlandırır.

Vizyonumuz; Türkiye'deki Bilişim Teknolojileri ve İnovasyon kültürünün gelişimine doğrudan katkı sağlamak, değişen ve gelişen yenilikçi bütün operasyonların öncüsü ve geliştiricisi olmak, bu değişimi yönlendiren ve geliştiren iş ortaklarımızın çalışma modeli ve standartlarını daha da yukarı çıkarmak, yerli sermaye ve yerli istihdam ile hem çalışanları hem de iş ortaklarının güvenle tercih ettiği, sektörün öncüsü ve lideri bir danışmanlık ve çözüm şirketi olmaktır.

Misyonumuz; Dünya standartlarında yazılım geliştirme hizmetleri sunmak için yeniliği ve yaratıcılığı öncelikli değer haline getirmek ve müşterilerimizin iş süreçlerinin ya da işlemlerinin verimliliğini artırmak için bu tür mekanizmaları onların talepleri doğrultusunda hayata geçirmek.

Haberdar olun!

E-bültenimize kayıt olarak tüm yeniliklerimizden haberdar olabilirsiniz.

"Sisasoft İnternet Sitesi kullanım deneyiminizi kişiselleştirmek ve iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Ziyaretinizi varsayılan ayarlarla gerçekleştirerek Sisasoft Gizlilik Politikası'da belirtilen şekilde çerezlerin kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz."

0312 227 06 34